چهار شنبه 01 مرداد 1393 20:05 (01 05 1393)
فهرست
کاربران آنلاین
· مهمانان آنلاین: 2

· اعضای آنلاین: 0

· کل اعضا: 1
· جدیدترین عضو: adminanarak
خوش آمدید
با سلام به سایت خبری انارک تپش خوش آمدید
اطلاعیه ( کلیه خدمات حقوقی )
اطلاعیه ( کلیه خدمات حقوقی )آقای سعید کافی انارکی
به اتفاق همسر محترمشان سرکار خانم ممتاز

وکلای پایه یک دادگستری
که در شهر شاهرود مشغول به فعالیت حقوقی می باشند اعلام نموده چنانچه هر یک از همشهریان بزرگوار انارکی نیاز به کلیه خدمات حقوقی داشته باشد ( وکالت ، مشاوره و... ) در اسرع وقت پاسخ گو و با تخفیف ویژه حق وکالت در خدمت همشهریان بزرگوار می باشد .
همچنین آقای سعید کافی انارکی به اتفاق همسر محترمشان سرکار خانم ممتاز اعلام نموده اند اگر هر یک از مراجعه کنندگان بضاعت مالی خوبی نداشته باشند و انارکی باشند به صورت رایگان کلیه خدمات حقوقی برای این دسته از همشهریان عزیز و بزرگوار ارائه می گردد.
آدرس : شاهرود خیابان 22 بهمن روبروی رستوران گلبرگ برج پیام طبقه سوم
تلفن تماس آقای سعید کافی انارکی (وکلای پایه یک دادگستری ) جهت مشاوره و خدمات حقوقی 09123731902
تلفن تماس سرکار خانم ممتاز (وکلای پایه یک دادگستری ) جهت مشاوره خدمات حقوقی 09123735025
18میلیارد ریال به مسکن مهر نایین اختصاص یافت
18میلیارد ریال به مسکن مهر نایین اختصاص یافت

به گزارش روز شنبه ایرنا، سید حمید رضا طباطبایی نایینی در دیدار با رییس اداره راه و شهرسازی نایین افزود: این مبلغ جهت آماده سازی معابر و رفع کاستی های مسکن مهر اختصاص یافته که به زودی محقق خواهد شد. - عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: امید است با تحقق بودجه های پیش بینی شده برای حوزه راه و شهرسازی، امسال شاهد آسفالت و لکه گیری راههای اصلی و روستایی شهرستان باشیم ...


دریافت خبر :
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۲۵

منبع خبر :
ایرنا

طبقه بندی خبر :
اجتماعی
لاغر شدن در ماه مبارک رمضان
اخبارشکی نیست که ماه رمضان یک ماه برای تقویت ذهن و روح و بدن می باشد ، اما خوردن بیش از حد غذاهای خوشمزه و رفتن به مهمانی ها و مهمانی گرفتن ها و زیاده روی در خوردن ممکن است منجر به چاقی و اضافه وزن زیاد در بدن شود.
متاسفانه ، این بدان معنی است که با وجود پرهیز از خوردن غذا و نوشیدنی ها در بخشی از روز ، بسیاری از مردم تمایل دارند که این کمبود را در ساعات بین افطار تا سحر جبران کنند که این باعث اضافه وزن نامناسب در بدن می شود.
با این حال ، برای لاغر شدن در ماه رمضان ، می توانید از دستورالعمل های اساسی زیر که برایتان آورده ایم استفاده کنید که به حفظ سلامتی و تندرستی بدن شما کمک بسیاری خواهد کرد.
نگاه شما: نائین، آرامش آب انبارها
اخباراگر دوست دارید آب و هوایی کویری را تجربه کنید، در میان خاطره های کهن سرزمینهای کویری قدم بزنید، منظره دیوارها و گنبدهای گلی را ببینید و بوی خشت را حس کنید پیشنها ما به شما شهر نائین است. شهرستان نائین در استان اصفهان دارای سه بخش مرکزی، انارک، و خور و بیابانک است. گرمای هوا در این شهر بر خلاف شهرهای اطرافش حتی در تابستان زیاد نیست و از بعد از ظهر به بعد به سرعت رو به خنکی و در شب رو به سردی می گذارد ...


دریافت خبر :
دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۸

منبع خبر :
تابناک

طبقه بندی خبر :
اقتصادی
آگهی مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت فراز معادن انارک
آگهی مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت فراز معادن انارکبدینوسیله از کلیه سهامداران محترم،وکلا و یا نمایندگان قانونی آنها دعوت می گردد تا در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به 1392/12/29شرکت رآس ساعت 9صبح روز جمعه تاریخ 1393/03/16در ساختمان بهزیستی شهرک شهید رجایی شهر انارک برگزار می گردد حضور به هم رسانند.
دستور جلسه:
1-قرائت گزارش هیئت مدیره
2-قرائت گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت
3-برسی و تصویب ترازنامه و صورتهای مالی منتهی به 92/12/29
4-انتخاب بازرس قانونی
5-انتخاب روزنامه رسمی
6-تصمیم گیری در مورد سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی سالانه باشد.
با تشکر-هیآت مدیره شرکت فراز معادن انارک
موسسه خدمات حقوقی آقای سعید کافی انارکی وکیل و مشاور حقوقی قوه قضاییه و مدرس دانشگاه
موسسه خدمات حقوقی آقای  سعید کافی انارکی وکیل و مشاور حقوقی قوه قضاییه و  مدرس دانشگاهبا استعانت از درگاه خداوند متعال موسسه خدمات حقوقی اینجانب سعید کافی انارکی وکیل و مشاور حقوقی قوه قضاییه و مدرس دانشگاه از اسفند ماه سال ۱۳۹۲ آغاز به فعالیّت نموده و آماده ارائه خدمات قضایی، ثبتی، اداری و حقوقی به هموطنان عزیز می باشد.


در این راستا مؤسسه فوق الذکر از همکاری و مشاوره کارشناس خبره اداری جناب آقای محمدعلی مددی شهردار سابق و ولایت مدار شهرهای بسطام و مجن، عضو پیشین و اصول گرای شورای اسلامی شهر شاهرود، نماینده هیأت تشخیص اداره کار و امور اجتماعی و بازرس سابق انجمن حمایت از زندانیان در پرونده های مربوط به کمیسیون های مواد ۱۰۰ و ۷۷ شهرداری ها و دعاوی امور کارگر و کارفرما بهرمند خواهد بود.

لازم به ذکر است که با امعان نظر در منویات مقام معظم رهبری مبنی بر ضرورت تکریم واحترام نسبت به خانواده های معظم شهیدان انقلاب اسلامی کلیه خدمات حقوقی و قضایی به صورت رایگان توسط مؤسسه به این عزیزان ارائه خواهد شد.ضمناً ایثارگران و رزمندگان دوران دفاع مقدس نیز از تخفیفات ویژه برخوردار خواهند بود.

و من الله التوفیق

الحقیر

سعید کافی انارکی - وکیل و مشاور حقوقی قوه قضاییه

آدرس دفتر: شاهرود خیابان 22 بهمن روبروی رستوران گلبرگ برج بهنام طبقه سوم واحد یک

تلفکس 2224824-0273

۰۹۱۲۳۷۳۱۹۰۲

۰۹۳۰۳۷۳۱۹۰۲اخبار کوتاه از شهر انارک
اخبار کوتاه از شهر انارکاخبار کوتاه از شهر انارک
خبر اول
یکی از سازمان های هایی که در شهر انارک مشغول به فعالیت می باشد مبلغی را جهت تجهیز نمودن سالن ورزشی شهر انارک اختصاص داده و در آینده نزدیک این تجهیزات نصب می گردد .
مدیران سایت انارک تپش از این سازمان محترم تشکر و قدردانی می نماید

خبر دوم
جناب آقای معدنچی از مرکز مخابرات شهر انارک اعلام نموده تعداد محدودی دفترچه تلفن با آخرین تغیرات چاپ شده است وهمشهریان محترم برای دریافت دفترچه های تلفن به مرکز مخابرات شهر انارک یا دفتر کافی نت بهار شهر انارک واقع در شهرک مراجعه نمایند.
خبر سوم

با توجه به لطف خداوند به همشهریان انارکی و بارش باران های بهاری در شهر انارک خدا را شکر در حال حاضر وضعیت آب شرب بسیار مطلوب می باشد به طوری که طبق گزارش های موجود آب اضافه از سد دره انجیر با تانکر به زرگر آباد جهت ذخیره سازی منتقل می گردد
خبر چهارم
هیات دوچرخه سواری شهر انارک در نظر دارد در روز پنجشنبه مورخ 15 خرداد سال 93 همزمان با قیام خونین 15 خرداد و روز جهانی محیط زیست مسیر انارک به نائین را رکاب بزند.
مدیران سایت انارک تپش برای این عزیزان آرزوی موفقیت دارند
خرمشهر را خدا آزاد کرد
خرمشهر را خدا آزاد کرددیروز به مناسبت آزاد سازی خرمشهر گروه دوچرخه سواری انارک باهماهنگی بسیج در حرکتی نمادین شهر انارک را رکاب زدند ودر پایان به گلزار شهدا رفتند .تا یاد وخاطره این روز بزرگ را گرامی دارند.بر گرفته از anaraknews.com

فرماندار نایین: 51 هزار میلیون ریال اعتبار به شهرستان اختصاص یافت
فرماندار نایین: 51 هزار میلیون ریال اعتبار به شهرستان اختصاص یافتسهراب مظفر نجفی عصر شنبه در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان نایین افزود: از این مبلغ 28هزارو 903 میلیون ریال آن جزو الزامات بودجه تعیین شده است. - وی افزود: کل اعتبارات سال جاری نسبت به سال گذشته کاهش داشته است ولی امیدواریم میزان تحقق اعتبارات نسبت به پارسال بیشتر باشد. - فرماندار نایین ادامه داد: الزامات بودجه، پروژه هایی است که توسط معاونت برنامه ریزی استان و بر اساس اولویت های موجود، مشخص شده و با این حساب حدود 22097 میلیون ریال از بودجه امسال در اختیار کمیته برنامه ریزی شهرستان قرار دارد ...
نجفی خاطر نشان کرد: این بودجه براساس اولویت های شهرستان شامل شهرهای نایین، بافران، انارک و.....
دریافت خبر : یکشنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۷:۴۴
منبع خبر : ایرنا
طبقه بندی خبر : اقتصادی
رشد 8 درصدی پرداخت صدقه در شهرستان نایین
رشد 8 درصدی پرداخت صدقه در شهرستان نایینمدیر کمیته امداد شهرستان نایین از رشد 8 درصدی صدقات در سال گذشته خبر داد و گفت ...
دریافت خبر : شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۱۹
منبع خبر : خبرگزاری فارس
طبقه بندی خبر : اقتصادی
اولین جلسه شورای اداری شهر انارک در سال 1393
اولین جلسه شورای اداری شهر انارک در سال 1393امروز 28 اردیبهشت ماه ساعت 10، اولین جلسه شورای اداری سال 93 در سالن بخشداری باحضور مسئولین بخش انارک به ریاست بخشدار محترم جناب محسن ریاحی برگزار شد.

در ابتدای جلسه، توسط روحانی محترم جناب سعیدی قرآن تلاوت شد و سپس حاضرین به احترام سرود ملی قیام کردند. پس از آن جناب ریاحی باعرض سلام وخیر مقدم و تبریک ماه رجب از مسئولین خواستند تا مدریت جهادی داشته باشند و در کارهای اجرایی هدفشان خدمت به ملت ودولت باشد. از مشکلات بخش انارک کمبود آب و نبود گاز گفتند. در ضمن خبرخوش داد که 30 کیلومتر از پروژه خط لوله آب نایین به انارک در خردادماه به بهره برداری می رسد و 35 کیلومتر باقی مانده تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید. در مورد لوله کشی گاز به انارک هم گفت همه تلاش مسئولین این است که این مهم به زودی انجام شود.

سپس آقای نجفیان رییس محترم شورای شهر انارک از مشکلات گردنه زنجیرگاه گفت و از خطرات و هزینه هایی که این جاده به هموطنان تحمیل می کند. در مورد آب و گاز ایشان از مذاکراتی با مدیریت واحد پسمانداری جناب دکتر مهاجرانی و از قول مساعدت ایشان گفت.

بعد از آقای نجفیان آقای قدرت رییس شورای چوپانان از مشکلات چوپانان و جاده های روستایی ومزارع گفت. از نبود دامپزشک در چوپانان گفت وخواستار همکاری مسئولین شد.

رییس بسیج خواهران انارک خانم طالبی نیز از نبود سرویس بین شهری و مشکلاتی که این کمبود برای اهالی ایجاد کرده گفت.

مهمان ویژه این جلسه جناب مهندس امینی ریاست محترم راه وشهرسازی بودند که در پاسخ به سوال آقای نجفیان گفتند: به زودی 12 کیلومتر از کنارگذر گردنه زنجیرگاه آسفالت سطحی خواهد شد و در پاسخ به اقای قدرت گفتند: ورودی ده چوپانان سه مورد است که باید روی یک مورد توافق کرد. بعد کارهای اجرایی انجام خواهد شد. در مورد جاده مزارع فرمودند: با آقای لوکی انارکی رییس منابع طبیعی شهرستان هماهنگی های لازم انجام شده و گریدر اداره منابع طبیعی این مهم را انجام خواهد داد.

آقای مهندس ساعی مدریت مجتمع معدن نخلک خواستار این شد که هر دو جاده دسترسی به انارک دوطرفه شود تا مشکلات همگان به سهولت و با کمترین هزینه حل شود. درپاسخ آقای امینی جواب داد که این موضوع احتیاج به بررسی دارد.
(بر گرفته از سایت خبری انارک نیوز)
ورود
نام کاربری

گذرواژهآیا هنوز عضو نشده اید؟
برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

آیا گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
برای درخواست یک گذرواژه جدید اینجا را کلیک کنید.
238,714بار بازدید صورت گرفته است